stat4u
  • 661ed016da5fa85587cae0b2a7ec5e62.jpg
  • c7383f1031e6e26f5b5180fc1486a438.jpg
  • e5eb42feb6715b0531fcb8f72b58c2c1.jpg

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów nie zajmuje się doradztwem podatkowym a consultingiem biznesowym.

 

Specjalnością biura jest profesjonalnie prowadzona księgowość

 

Siedzibą naszego biura jest Łódź dlatego współpracujemy przede wszystkim z przedsiębiorcami z tego miasta, starając się do każdego z partnerów biznesowych podchodzić w sposób indywidualny i elastyczny, ceny usług rachunkowych każdorazowo konsultowane są ze zleceniodawcą, czego nie oferują wszystkie biura rachunkowe.

Łódź jest dynamicznie rozwijającym się miastem pod względem biznesowym, każda firma wymaga stałej kontroli i wsparcia ze strony fachowców z takich dziedzin jak: nowoczesna księgowość, prawo podatkowe, finanse, rachunkowość czy prawo gospodarcze.

 

Specjalnością naszego biura nie jest doradztwo podatkowe, lecz prowadzenie kompleksowych i rzetelnych ewidencji podatkowych i księgowych

 

Gdy zachodzi taka potrzeba, jesteśmy pomocni także w szerszym zakresie usług rachunkowych. Bogatą ofertę dedykujemy osobom prowadzącym działalność gospodarczą, pragnącym skupić się na rozwoju przedsiębiorstwa i wykonać za Was wszystkie czynności związane z księgowością i rachunkowością.

Pełen profesjonalizm na wszystkich etapach współpracy, rzetelne podejście do każdego klienta, niezależnie od zakresu wykonywanych w jego imieniu usług księgowych oraz terminowość świadczonych usług i zgodność przeprowadzanych czynności z obowiązującymi regulacjami prawnymi - to cechy, jakie posiada oferowane w naszym biurze skuteczne, szeroko pojęte doradztwo.

 

Łódź oraz cały region województwa łódzkiego objęliśmy zasięgiem naszej działalności

 

Nie wszystkie biura rachunkowe świadczą swoje usługi na tak znacznym obszarze. Oferowana kompleksowa księgowość to między innymi usługi ewidencjonowania przeprowadzanych operacji gospodarczych, wykonywanie rozliczeń podatku dochodowego czy sporządzanie całorocznych sprawozdań z działalności firmy.

Łódź - w tym mieście znajduje się nasze biuro, jednak bardzo często realizujemy nasze usługi w siedzibach firm klientów, co gwarantuje przedsiębiorcom oszczędność cennego czasu.

Twoje bezpieczeństwo

więcej

Kompetencje

więcej

Współpraca

więcej